Sparta – Chomutov 3:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Uher (P. Vrána), 32. Reichenberg (Kudrna), 53. Smejkal (P. Vrána, Říčka) – 5. Vondrka (Mrázek), 24. Vondrka (Huml, Tomica)
Liberec – Vítkovice 2:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Bakoš (Ševc, L. Krenželok), 58. Bulíř (Ševc) – 41. Lev (O. Roman)
Olomouc – Jihlava 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Burian (Vyrůbalík, Ondrušek), 37. Eberle (J. Knotek), 49. J. Knotek (Eberle, Vyrůbalík)
Zlín – Plzeň 4:5
17:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 20. O. Veselý (Okál), 40. O. Veselý (Matějíček), 55. Fryšara (Kubiš), 60. Šťastný (Roberts Bukarts) – 11. Mertl (Gulaš), 28. Hollweg (Preisinger, Schleiss), 35. D. Kubalík (Preisinger), 36. Mertl (D. Sklenička), rozh. náj. Mertl
Mountfield HK – Pardubice 6:0
17:20, konec
Branky a nahrávky: 18. Gregorc (Koukal, Jaroslav Bednář), 22. Jaroslav Bednář (Cingel, F. Pavlík), 25. Köhler (Šimánek, F. Pavlík), 30. Jaroslav Bednář (Cingel), 46. Vopelka (Červený), 57. Jarůšek (Dragoun, Šimánek)
Litvínov – Kometa Brno 4:3
17:30, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 11. F. Lukeš (Kubát, Sörvik), 48. Sörvik (F. Lukeš, M. Hanzl), 52. Nejezchleb (M. Hanzl, F. Lukeš), rozh. náj. Válek – 54. Bartejs (Haščák, Malec), 58. Vincour (J. Krejčík), 60. L. Čermák (Zaťovič, M. Erat)
Mladá Boleslav – Třinec 2:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 43. Klepiš (Valský), 50. Knot (Hanzlík) – 2. Adamský (Polanský, Jank), 33. Cienciala (Rákos), 36. Irgl (O. Kovařčík)
Vsetín – Ústí n/L 7:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Teper (Březina, Vávra), 32. Vítek (Jonák, D. Krenželok), 34. Jonák (Šenkeřík, D. Krenželok), 38. Jonák (Hruška, Vítek), 56. Markovič (Frolo), 57. Ostrčil (Hruška, Jonák), 57. Vávra (Březina, Markovič) – 24. Roubík (Husák, Smolka), 47. Smolka (Melka, Roubík)
Winnipeg – Carolina 2:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Little (Ehlers, Laine), 47. Ehlers (Wheeler, Byfuglien) – 16. Skinner (Hanifin, Williams)
NY Rangers – New Jersey 2:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Rick Nash (Desharnais), 60. Shattenkirk (J. T. Miller) – 31. Henrique (Gibbons), 37. Wood (Lovejoy, Butcher), 41. Stafford (Butcher, Hischier)
Montreal – Toronto 3:4
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Petry (Drouin, Lehkonen), 17. Galchenyuk (Hudon), 32. Drouin (Alzner) – 8. J. van Riemsdyk, 9. Matthews, 33. Marleau (Kadri), 61. Matthews (W. Nylander)
Pittsburgh – Florida 4:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Crosby (Kessel, Letang), 27. McKegg (Kühnhackl), 34. Hörnqvist (Määttä, Rust), 42. Crosby (Letang, Sheary) – 26. Huberdeau (Dadonov), 29. Huberdeau (Dadonov, Yandle), 47. Ekblad (Trocheck, J. McGinn)
Philadelphia – Washington 8:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Couturier (Voráček, Giroux), 19. Laughton, 24. Simmonds (Voráček, Gostisbehere), 31. Giroux (Couturier, Voráček), 38. Filppula (Weal, Simmonds), 49. Laughton (Provorov), 50. Couturier, 56. Giroux (Manning, Gostisbehere) – 10. J. Vrána (Kuzněcov, Carlson), 31. Bäckström (Oshie, Orpik)
Tampa – St. Louis 2:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 29. T. Johnson (Sergačjov, Point), 47. Kučerov (Stamkos, Naměstnikov) – 57. Tarasenko (Schwartz, B. Schenn)
Dallas – Colorado 3:1
02:10, konec
Branky a nahrávky: 21. Ja. Benn (Seguin), 40. Seguin (D. Shore, Ja. Benn), 60. Lindell (D. Shore, Johns) – 42. Duchene (Barrie, C. Wilson)
Minnesota – Columbus 4:5
02:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. E. Staal (Stewart, Dumba), 23. Ennis (Spurgeon, Suter), 26. Ferraro, 42. Ennis (M. Koivu, Suter) – 17. Werenski (Wennberg, Panarin), 28. D. Savard (Bjorkstrand, N. Foligno), 43. Atkinson (J. Johnson, Panarin), 57. J. Anderson (D. Savard, Calvert), 61. Wennberg (Panarin, S. Jones)
Chicago – Nashville 2:1
02:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 55. Sharp (Franson, Hayden), 64. Saad (P. Kane, Keith) – 39. F. Forsberg (Hartnell, P. K. Subban)
Arizona – Boston 2:6
03:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Duclair (L. Schenn, Cousins), 57. Ekman-Larsson (Demers, Stepan) – 17. Pastrňák (Chára, Carlo), 22. DeBrusk (Krejčí, McAvoy), 26. Chára (Marchand, Pastrňák), 37. Marchand (Chára, McQuaid), 57. Schaller (Heinen, Kuraly), 59. Bjork (Heinen, DeBrusk)
Vancouver – Calgary 2:5
04:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Dorsett (Burmistrov, Del Zotto), 51. Boeser (Bärtschi, D. Pouliot) – 12. Giordano (D. Hamilton, Brouwer), 31. Hamonic (Frolík, Monahan), 38. D. Hamilton, 51. J. Gaudreau (Jágr, Brodie), 52. D. Hamilton (Tkachuk)
Edmonton – Ottawa 1:6
04:00, konec
Branky a nahrávky: 52. A. Larsson (McDavid, Yamamoto) – 7. Hoffman (Pyatt, Phaneuf), 10. Brassard (Mark Stone, Chabot), 24. Hoffman (Turris, Burrows), 42. Z. Smith (Turris, Mark Stone), 44. Ch. Wideman (Hoffman, Z. Smith), 49. Turris (Condon)
San Jose – NY Islanders 1:3
04:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Labanc (Bødker, Vlasic) – 18. Lee (Pelech, de Haan), 27. B. Nelson (Ho-Sang, de Haan), 59. Clutterbuck (N. Kuljomin, Cizikas)
Los Angeles – Buffalo 4:2
04:30, konec
Branky a nahrávky: 28. D. Brown (J. Carter, Doughty), 48. Toffoli (Muzzin, Fantenberg), 58. Doughty (Martinez, Kopitar), 60. Pearson (Toffoli, J. Carter) – 16. Girgensons (Eichel, McCabe), 50. Eichel (E. Kane, Pominville)
Jokerit – Ufa 2:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 39. O'Neill (Tolvanen, H. Ikonen), 39. Regin (Joensuu)
Riga – N.Novgorod 1:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 45. Salmela (Stollery) – 4. Gračov, 28. Urakov (Smolin, Tičar), 43. Dugin
Minsk – Soči 1:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Skille (Howden, Gragnani) – 24. Wellman (Lapenkov, Mamkin), 26. Laričev (O'Dell, Padakin), 59. Jokipakka (Collins)
Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Varnakov (Boyd), 15. Igumnov (Kutějkin, Alexejev), 34. Igumnov (J. Jakovlev, Brjukvin) – 29. Zdunov (An. Sergejev, R. Hanzl), 33. Nestrašil (Arkalov, Šiksatdarov), 39. Avcin (Ogurcov), 49. Bryncev (Šaripzjanov, Nestrašil)
Jaroslavl – Čerepovec 6:5
16:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 12. Kartajev (Koledov, Rafikov), 14. Ljubuškin (Averin), 15. Korškov (Rafikov, Polunin), 32. Kontiola (Nakládal, Mosaljov), 37. Averin, rozh. náj. Kronwall – 31. Vovčenko (Zemčenko), 31. Ščerbina (V. Vasiljev, Rybin), 33. Karlin (Rybin), 38. V. Vasiljev (Kagarlickij, Bumagin), 49. V. Vasiljev (Jevsejenkov, Bumagin)
Petrohrad – Kazaň 2:3
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 40. Kovalčuk (Dacjuk, Vojnov), 42. Kalinin (N. Gusev) – 40. Tkačov (Lukojanov, D. Musin), 49. Malychin (M. Gluchov), 63. Tkačov (Galijev, Tokranov)
Linz – Znojmo 8:3
17:30, konec (12)
Branky a nahrávky: 4. Broda (Franz, Gaffal), 4. Schofield (Da Silva, Broda), 21. Da Silva (Broda, Piche), 23. D'Aversa (Hofer), 30. Locke (Lebler, Da Silva), 33. Schofield (R. Lukas), 57. Hofer (D´Aversa), 58. Kragl – 10. Němec (Plíhal), 22. Lattner, 51. Němec (Lattner, Číp)
Česko – Rusko 2:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Matiášek (Michálek), 37. Šedivý (Klejna) – 9. Denisenko (Iščakov), 28. Michajlov, 29. Kizimov (Podkolzin), 46. Michajlov (Marčenko), 60. Denisenko (Iščakov)
Přerov – Havířov 2:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Kleniar (Petr, Kuncek), 44. Petr (Svozil, Kleniar) – 59. Mastič (Adámek, Bochnak)
Kometa Brno – Havlíčkův Brod 4:3
12:15, konec
Branky a nahrávky: 8. Rašovský (Mikulec, Holotík), 28. Sedláček (Brabenec, Meluzín), 40. Kos (Bartes, Mikulec), 52. Žák (Kos, Holemý) – 22. Fiala (Kopic, Vacík), 31. Vyvial (Prýl), 55. Fiala (Kopic)
Vsetín – Technika Brno 1:3
13:30, konec
Branky a nahrávky: 48. Babeliak (Houser) – 11. Kelbl (Kubica, Kala), 34. Kučírek (Hassani, Groch), 56. Kelbl (Špaček, Čoupek)
Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Rapáč (Uram) – 28. Dubinin (Raenko, K. Jass), 32. Špirko (Zbořil, Hruška), 42. Fábry (Špirko)
Nitra – Žilina 2:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Paulovič (Krištof, Kutálek), 52. Mezei (Krištof) – 17. Konečný (Stupka), 28. J. Jurík (Konečný), 36. Poulin (Švec)
Detva – Zvolen 0:5
16:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Šišovský (Obdržálek), 18. Drgoň (Ross), 26. Jurík (Šišovský), 34. Drgoň, 55. Ďaloga
Banská Bystrica – Trenčín 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Bubela (Hohmann), 12. Hohmann (Bubela, Brejčák), 46. Bartánus (Surový), 50. Surový (Andrisík, Lamper), 57. Ďatelinka (Belluš) – 32. Bezúch (Radivojevič, Romančík), 49. Dlouhý (Gašparovič)
Znojmo – Budapešť 3:4
15:00, po prodl. (12)
Branky a nahrávky: 34. Bulín J. (Zelenkov, Rudy), 42. Zmeškal, 59. Zelenkov (Zmeškal) – 7. Balint, 31. Czako (Csiki, Czlama), 51. Czako, 63. Czako
Zbraslav – Hvězda B 3:6
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Richter (Šohaj, Vaněk), 48. Šnajdr (Kovář, Richter), 53. Kovář (Šnajdr, Richter) – 14. Novák (Erbrt), 23. Suda (Poljanyčka), 37. Čmejla, 47. Hyršl, 47. Poljanyčka, 47. Erbrt (Poljanyčka)
Náchod – Třebechovice p. O. 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Kodym (Pánek, Macháň), 57. Ko (Maršík) – 11. Marša, 32. Kudr (Wolf), 33. Drašnar (Bartoň), 34. Wolf (Kostka, Hubáček), 40. Marša
Jaroměř – Hronov 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Hlavnička (Veselý), 23. Růta (Kačerovský), 28. Veselý, 42. Ježík, 59. Čtvrtečka (Veselý), 60. Růta (Mertlík, Koblížek) – 11. Šejnoha (Fišer), 48. Šejnoha (Havelec, Fišer)
Nová Paka – Nový Bydžov 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Zvolenský (Kadeřábek), 28. Jebavý, 47. Zvolenský (Kadeřábek, Richter), 58. Hric (Pour) – 2. Jebavý, 22. Hlaváček (Chára), 22. Kozák (Jebavý), 26. Jebavý, 29. Kozák (Havelka), 60. Kubišta (Chára)
HC Jičín – Opočno 8:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Kollman, 18. Němec (Mikolášek), 29. Kollman (Vajsejtl), 31. Štěpán (Průšek, Hladík), 35. Kollman (Pletka), 40. Pletka (Vajsejtl, Kollman), 54. Průšek (Hladík), 58. Sedmík (Hladík) – 25. Vencl (Řehák, Slezák), 47. Rail (Řehák)
Č. Lípa – HC Varnsdorf 0:0
*16:00, odloženo
Gepardi Jablonec – HC Turnov 5:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Duda, 11. Šebesta (Tomíček), 35. Šesták (Burkoň, Tomíček), 35. Šesták (Burkoň), 60. Šesták – 6. Zákoutský (Jágr), 10. Dvořák (Šimůnek, Šimůnek), 18. Isach (Maděra, Zákoutský), 31. Maděra (Isach), 37. Jágr (Duda, Hanuš), 41. Duda (Hanuš, Jágr), 43. Zákoutský (Maděra, Hujer), 49. Eichler (Maděra, Isach)
H. Benešov – Orlová 3:4
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Džemla, 50. Fraš, 59. Hejhal – 4. Juházs (Pavlas, Lenomar), 27. Grepl, 45. Juházs (Deutsch, Pavlas), 50. Ferleťjak
Moravská Třebová – Ledeč n. S. 23:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Řehulka (Kobza), 10. Čikl (Aulehla), 11. Aulehla (Augustin, Muselík), 13. Augustin (Hradil, Muselík), 16. Augustin, 21. Janošek (Čikl), 23. Řehulka (Kobza), 24. Augustin (Aulehla), 25. Řehulka (Navrátil, Pavlovský), 28. Řehulka (Kovařík), 29. Janošek (Ministr, Čikl), 30. Kovařík (Augustin), 34. Pavlovský (Faltus), 36. Muselík (Augustin), 40. Kobza, 43. Pavlovský (Řehulka, Kobza), 43. Augustin (Fibrich), 46. Augustin, 47. Ministr (Čikl), 48. Augustin, 49. Kobza (Řehulka), 50. Augustin (Aulehla), 58. Aulehla (Kobza) – 4. Bambula (Havel), 20. Havel, 44. Blažek (Bambula), 45. Zikmund (Bambula)
Světlá nS – Hlinsko 0:0
17:00, odloženo
Polička – Chotěboř 2:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 55. Klíma (Švejda, Kabelka), 60. Zobač (Šedý, Hejtmánek) – 26. Hlídek (Mašek, Vlček), 28. Klofáč (Eis), 35. Křesťan (Havel, Ludvík), 40. Svoboda (Dvořák, Klofáč), 51. Dvořák (Eis, Svoboda), 55. Dvořák (Svoboda)
Litomyšl – BK Havlíčkův Brod B 8:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Musil (Pilavka), 13. Starý (Pilavka), 16. Vomočil (Pilavka, Musil), 25. Budina (Pilavka), 31. Voříšek (Zahradník), 34. Pilavka (Vomočil), 49. Voříšek (Mečiar), 56. Barkoči (Musil, Starý) – 14. Vala (Přibyl, Hynek), 19. Lachman (Cejpek), 60. Cejpek
Chrudim – Česká Třebová 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Klement, 13. Polák (Štěpánek) – 19. Křečan (Krejnus, Kavalír), 21. Šimončič (Škvor, Moučka), 39. Prachař (Hemský, Škvor), 41. Hemský (Moučka, Škvor)
HC Vimperk – Hluboká n.V. 5:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Hanzal (Chaloupka), 26. Fleischman (Binder), 30. Hanzal (Předota), 34. ml. (Předota, Lang), 46. Vítovec (ml.) – 4. Šimek (Moudrý), 4. Miler (Mavrenz), 6. Šimek (Miler), 9. Miler (Dvořák, Bělohlav), 28. Žlůva (Miler), 44. Dvořák (Miler), 57. Miler (Šimek)
Č. Krumlov – Humpolec 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 46. Fučík – 16. Hřeben (Prokop), 23. Prokop (Hřeben), 45. Dvořák, 50. Dvořák (Hubata)
Uh. Hradiště – Vel. Meziříčí 3:5
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Lažek (Kotačka), 11. Červenka (Fridrich), 20. Červenka (Kotačka) – 21. Křenek (Sobotka), 32. Vlašín (Střecha), 33. Křenek (Sobotka), 48. Bula (Krča, Pejchal), 55. Vlašín (Maštera, Dostál)
Rosice – Boskovice 2:6
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Buhaj (Hakl), 33. Majola (Černík, Antal) – 14. Bednář (Špok), 15. Hnilička (Šebek), 26. Václavík (Bednář), 31. Hnilička (Skácel), 52. Kárný (Skácel, Maksa), 55. Hnilička (Benýšek)
Velká Bíteš – Uh.Ostroh 6:10
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Račický (Pospíšil, Trnka), 10. Račický (Trnka, Pospíšil), 23. Račický (Pospíšil, Bednář), 41. Šidák, 45. Šidák (Grmela), 55. Grman (Pospíšil) – 6. Stránský (Flora), 11. Kučera (Tomi), 17. Flora (Stránský, Galuška), 25. Mika (Tomi, Kučera), 29. Stránský (Flora), 31. Rauš (Galuška, Flora), 38. Lekeš, 42. Galuška (Flora), 58. Kučera (Tomi, Kučera), 59. Zalubil (Machálek, Beneš)
TJ Sušice – Klatovy 5:9
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Petera (Šmrha, Fedor), 22. Fedor (Rajtmajer, Myslík), 29. Fedor (Myslík), 42. Holý, 52. Petera – 7. Kubeš (Babka), 17. Babka (Kubeš), 25. Mrázek (Vondryska), 25. Vizinger, 37. Kosnar (Mrázek, Kubeš), 38. Babka (Vizinger), 41. Mrázek (Vondryska, Vizinger), 45. Plánička (Vondryska, Babka), 47. Vizinger (Mrázek, Vondryska)
Příbram – Černošice 0:0
*17:00, odloženo
Kutná Hora – Čáslav 4:1
*17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Tvrdík (Siváček), 27. Javůrek (Pešek), 49. Jiráň (Švejda, Tvrdík), 55. Siváček (Pešek) – 25. Pipek (Němec)
Rakovník – Slaný 5:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Hegenbart (Okegawa), 5. Nosek (Klaus), 11. Tolkner (Ságner), 24. Okegawa (Hegenbart, Kounovský), 45. Hegenbart (Kounovský, Okegawa) – 28. Malát (Sekerka), 32. Ujfaluši (Krégl), 33. Sekerka (Novák, Patera), 51. Lapáček (Malát, Vlček)
Žabonosy – Vlašim 2:3
19:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 4. Hutla (Mejzr), 8. Beňovský (Mejzr) – 14. Kakos, 40. Matějka (Veselý), rozh. náj. bránský
PZ Kladno – Mělník 1:6
19:45, konec
Branky a nahrávky: 17. Král (Macháček) – 2. Cafourek (Příhoda), 29. Šubrt (Havel, Cafourek), 36. Litera (Kratochvíl), 39. Šubrt (Cafourek, Příhoda), 43. Heran (Litera), 58. Kašák (Knotek, Cafourek)
Kadaň – 6:11
15:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Hubínek (Kočí), 33. Hartmann (Toman), 40. Polanský (Révay, Toman), 41. Toman (Krpenský), 48. Révay (Toman), 50. Krpenský (Toman, Hartmann) – 5. Bořík (Smolík, Jonák), 17. Komínek (Kousek, Šafařík), 18. Smolík (Nedrda), 18. Smolík (Rameš), 23. Kunrt (Šafařík), 30. Čmolík (Přeučil), 37. Šafařík (Kousek, Kunrt), 46. Šafařík (Plichta, Kunrt), 48. Čmolík (Havlůj), 57. Nedrda (Čmolík), 57. Kousek (Nedrda)
Louny – Roudnice 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Vavrica (Gebelt), 36. Gebelt, 50. Gebelt (Svoboda, Salač), 50. Šedivý (Srb, Vavrica), 56. Veselák (Srb, Gebelt) – 1. Kopecký (Vacek), 39. Nenadál (Kuchař, Vacek), 42. Nenadál (Kuchař, Vacek), 56. Nenadál (Vacek)
Litoměřice B – Klášterec nO 4:1
18:15, konec
Branky a nahrávky: 43. Šikner (Domský), 44. Krátký (Cerman), 54. Vandas (Magasanik), 60. Pavlata (Vízner) – 25. Šmejc (Koblitz)