Mountfield HK – HC Litvínov 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Matějček (Muška, Hejna), 31. Pažourek (Hašek, Hidveghy), 48. Jonáš (T. Kynčl) – 5. Krsek (Vopat, Urbánek), 7. Pecka (Franc, Jícha)
Ufa – N.Novgorod 2:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 55. Kemppainen (Omark, Hartikainen), 57. Omark – 7. Sergijenko (Paršin, Galuzin)
Kazaň – Čerepovec 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Markov (Malychin, Azevedo), 61. Lander (Klinkhammer, Jarullin) – 45. Kagarlickij (Bumagin)
Nižněkamsk – Spartak Moskva 2:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Piganovič (R. Hanzl, Sexton), 44. Nestrašil (E. Galimov) – 11. Mirnov (Nikoncev, Maxwell)
Soči – Riga 5:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 11. O'Dell (Chochlov, Padakin), 28. Chomickij (Lapenkov, Morozov), 42. Önerud (Wellman, Collins), 45. O'Dell (Padakin), 59. O'Dell (Padakin, Ščitov) – 2. Balinskis (Lessio)
Olomouc – Warriors Brno 3:0
18:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 16. Štefka (Kalač, Pírek), 34. Kořenek (Kalač, Pírek), 40. Krátký (Indrák, Rutar A.)
Havlíčkův Brod – Liberec 2:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 51. Kopic (Matula, Vyvial), 58. Dáňa (Pártl) – 2. Cikhart (Jansa, Jakubec), 6. Nezbeda (Starý, Jiruš), 22. Starý, 23. Jiruš (Nezbeda, Strnad), 53. Cikhart
Letňany – Mountfield HK 3:4
15:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 47. Václavík (Krutil, Klatt), 49. Václavík (Krutil, Hlaváč), 59. Václavík (Němec) – 11. Lang, 13. Peřička (Kašpar), 60. Kašpar (Lang), 62. Šedivý (Pelda)
Jihlava – Č. Budějovice 6:3
15:45, konec
Branky a nahrávky: 11. Čermák (Chvátal), 12. Menšík (Polodna, Chlubna), 27. Chlubna (Menšík, Čermák), 29. Havel (Menšík, Čermák), 47. Chlubna (Menšík, Havel), 52. Polodna (Brož, Chlubna) – 11. Hanák (Pojar, Ryba), 38. Novák (Janoch), 48. Kašpar (Pavlát)
PZ Kladno – HC Litvínov 3:17
16:10, konec
Branky a nahrávky: 19. Šťastný (Kohlíček, Darsa), 54. Hurta (Strnad, Adam), 58. Hurta (Adam) – 10. Myšák (Miškovič), 11. Nikl (Fišer), 15. Nikl (slavík), 18. Stehlík (Myšák, Skuhrovec), 26. Kudrhalt (Vopat), 27. Skuhrovec (Stehlík, Miškovič), 30. Myšák (Stehlík), 31. Fišer (Slavík), 37. Myšák (Stehlík, Kadár), 41. Stehlík (Baláž), 42. Nikl (Háva), 44. Dej (Skuhrovec), 44. Myšák (Stehlík), 46. Vopat (Kočárek), 47. Myšák, 48. Háva (Myšák, Stehlík), 57. Stehlík
Warriors Brno – Vítkovice 2:4
16:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Novotný, 21. Marčík (Fojt, Mrkvica) – 34. Tvrdý (Krejsa, Brada), 44. Ivan (Krška, Kočí), 50. Krejsa (Plánka), 54. Smolka (Krejsa, Brada)
Vsetín – HK MD Šumperk 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Kočí, 40. Turek (Kunst) – 11. Kubíček (Fibigr, Kučera), 20. Mácha, 24. Holub (Kesler), 37. Plhal (Mácha, Kaplan), 55. Horký (Kaplan)
Pardubice – Kometa Brno 5:6
17:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Rouha (Hledík), 23. Marha (Heligr), 27. Rouha (Šťastný), 41. Rouha (Hledík), 54. Hrádek (Rouha) – 13. Brabenec (Holotík), 43. Rašovský (Masař), 43. Malý (Holemý), 53. Masař (TS), 60. Rašovský, 62. Žák
Technika Brno – Přerov 0:5
17:15, konec
Branky a nahrávky: 19. Zeman (Ryšavý), 21. Ministr (Tarnoczy, Svozil), 26. Kleinar, 55. Ryšavý (Tarnoczy), 58. Tarnoczy (Svozil, Ministr)
Mladá Boleslav – Žďár n/S 7:6
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Haas (Kapal, Šíma), 14. Závora, 44. Dlask (Mazancová), 54. Závora (Hašlar, Přenosil), 55. Zajíček (Dlask, Přenosil), 56. Simon (Haas), 61. Simon (Přenosil) – 11. Bačo, 20. Puczek, 23. Puczek, 26. Bačo (Malenovský), 30. Puczek (Konečný), 33. Cibuzar
Třemošná – Chomutov 2:9
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Hauser (Beránek), 22. Seidler (Soukup) – 7. Koláček (Gut, Holka), 11. Koláček (Matějka), 14. Gut (Koláček), 17. Gut, 28. Koláček (Gut, Holka), 29. Petrásek (Spudich), 32. Koláček (Štefančík, Holka), 42. Štefančík, 55. Čech (Gut, Birhanzl)
Sparta – HC Plzeň 1:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Vitouch (Kubánek, Bláha) – 12. Ženíšek (Soukup, Vajner), 12. Šiler (Kuchárik), 17. Soukup (Hollar, Kvasnička), 43. Kuchárik (Vajner), 46. Adamec V. (Ženíšek), 55. Soukup (Hollar)
Ústí n/L – Slavia 1:3
17:45, konec
Branky a nahrávky: 22. Costa – 2. Brummel, 29. Hofmann (Labuzník, Srdínko), 60. Čapka
Poruba – Havířov 0:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Čempel (Byčkov), 15. Byčkov (Horvát, Čempel), 19. Bochnak (Frančiak), 27. Horvát (Čempel, Dabrowski), 30. Adámek (Bochnak, Mastič), 31. Pavlačka (Szturc), 36. Bochnak (TS), 40. Adámek (Vojkůvka), 42. Černý (Byčkov, Čempel)
Zlín – Třinec 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Handl, 24. Luža (Handl), 30. Talafa (Handl), 35. Luža – 8. Kašpárek (Ramík)
Nové Zámky – Orange 20 3:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Rehák (Dubec), 33. Prapavessis (Novotný, Salija), 55. Zbořil (Kovačevič, Plášil) – 15. Šmída (Dlapka, Marcinek), 28. Vybiral (Čacho, Zeleňák), 31. Marcinek (Hílek), 32. Vasaš (Čacho), 60. Jaško
Debrecen-Miskolc – Znojmo 0:3
19:00, konec (3)
Branky a nahrávky: 30. Bulín J. (Rudý), 37. Bulín J., 54. Michálek (Štěpanovský)