Benátky n/J – Havířov 5:4
17:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 12. Kolmann (Stezka), 13. Kolmann (Hrníčko, A. Dlouhý), 37. Husa, 40. Kolmann (Hrníčko, A. Dlouhý), rozh. náj. Král – 22. Tomi (Petran, Hudeček), 27. Drtil (Sikora, Kanko), 43. Krisl (Postnikov, Rác), 55. Kotala (Rác, Maruna)
Motor ČB – Slavia 5:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Heřman (Pajič, Fillman), 20. Vlček (Nedorost, Čermák), 31. Fillman (F. Novák, Nedorost), 48. Crowder (Vlček, Pýcha), 51. Martin Novák (Fillman, Galamboš) – 59. Kubica (Šagát, J. Holý)
Vsetín – K. Vary 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 28. Vávra (Janáček, Podešva), 40. Dundáček (Kucharczyk), 65. Kucharczyk (Ostrčil, Slováček) – 8. Podlipnik (M. Rohan, Kverka), 27. M. Rohan (Podlipnik)
Třebíč – Ústí n/L 3:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Horký (R. Erat), 25. T. Havránek (R. Erat, R. Zohorna), 42. Horký (Dolníček) – 11. Gengel (Najman), 13. Vrdlovec (D. Merta, M. Vágner), 31. D. Merta (Vrdlovec, Vl. Brož), 55. Bernad (Melka, Roubík), 59. P. Kousal (Bernad, Gengel), 60. Vrdlovec
Prostějov – Litoměřice 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Rudovský (M. Drtina) – 38. M. Chalupa (Jandus, Kantner), 43. Jeřábek, 52. Jirásek (J. Šimeček, Komárek), 60. Pavlas
Kadaň – Přerov 1:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Hejcman (Trefný) – 11. Plášek (Šlahař, T. Sýkora), 12. Milan Procházka (Pšurný, Fořt), 21. Milan Procházka (Fořt), 25. Pšurný (Milan Procházka), 36. Berger (Fořt, Milan Procházka), 38. Milan Procházka (Goiš), 46. Malina (Zbořil, Šlahař), 47. Pšurný, 52. Šlahař
Frýdek-M. – Kladno 0:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Pekr (Zikmund, T. Kaut), 40. Lorraine (T. Kaut, Zikmund), 60. Lorraine (Zikmund, Štindl)
Nový Jičín – Opava 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Motloch (Málek, Bednář), 12. Heinzl (Zedník, Bednář), 23. Chvostek (Adamík), 24. Kocián (Chvostek), 42. Motloch (Málek), 43. Gebauer (Zedník), 55. Slovák (Zedník)
Kopřivnice – SHK Hodonín 2:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Tomášek (Vyčesaný, Kofroň), 54. Sluštík (Hrubý, Marek) – 15. Kadlec (Mojžíš, M.), 24. Matula (Sedlák, Sajdl), 28. Romančík (Peš), 33. Matula (Peslar, Sajdl), 34. Kadlec (Kuba), 48. Kadlec (Sajdl, Peš), 49. Kuba (Kadlec, Peslar), 60. Mojžíš (Miklík)
Poruba 2011 – Šumperk 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Fojtík (Zachar), 16. Zdeněk (Káňa), 24. Dresler (Káňa, Zdeněk), 54. Dresler (Káňa, Zdeněk), 60. Luka (Káňa, Kůdela) – 41. Králík (Vachutka), 44. Králík (Šťáva)
Kobra – Sokolov 5:6
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 17. Matějček (Tuma), 18. Šteiner (Novák, Kellner), 24. Hlinka (Vacek), 40. Čurda (Ryzák, Jedlička), 60. Semrád (Čurda, Antončík) – 5. Osmík (Zadražil), 16. Šmejc (Hruška D.), 17. Rohan (Kuběna), 25. Osmík (Hohl, Strunz), 30. Hruška D. (Přindiš), 63. Osmík (Zadražil)
Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 7:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Pšurný (Pojkar, Urban), 15. Pojkar (Urban, Pšurný), 21. M. Filip (Niko), 24. Miškovský (Havránek, Urban), 32. Bláha (Maďar, Jirků), 47. Urban (Pšurný, Pojkar), 58. Urban (Pojkar, Pšurný) – 36. Fořt (Sedláček), 37. Ďurač (Hrazdíra, Hoskovec)
Trutnov – Bílina 0:0
18:00, odloženo
Děčín – Řisuty 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Hříbal (Hašek, Volráb), 32. Volráb (Hašek, Zajan), 46. Zajan (Volráb), 48. Faigl (Sladkovský, Chmel), 51. Vacek (Chovanec, Kopta), 57. Volráb (Zajan, Málek) – 36. Kos (Havelka, Krpata), 56. Fortelka (Janeček)
Jablonec n/N – Letňany 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Homolka (Žalud), 12. L. Tondr (Žalud, Bříška), 23. M.Tondr (Holub), 24. Bříška (Žalud), 53. Bříška (Víšek), 58. Bříška – 12. Valder (Havlůj, Beran), 56. Beran
Chabarovsk – CSKA Moskva 2:3
11:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 34. Vl. Ušenin (Gorškov, Kondratěv), 56. Vj. Ušenin (Gorškov, Kondratěv) – 5. Burdasov, 27. Ničuškin (Marčenko, Blažijevskij), rozh. náj. Kuzmenko
Novosibirsk – Viťaz 4:5
13:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Polášek (Enlund), 36. Koňkov (Enlund), 40. Zackrisson (Bergström, Vereščagin), 50. Osnovin (Levickij, Sannikov) – 1. Makejev (Afinogenov, A. Nikulin), 8. Mankinen (Rissanen, Švec-Rogovoj), 30. Mozík, 38. Afinogenov (Mozík, D. Sjomin), 57. Afinogenov (A. Nikulin)
Jaroslavl – Magnitogorsk 3:2
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 19. D. Osipov (Korškov), 32. Kadějkin (Kontiola), 65. Mosaljov (Kozun, Nakládal) – 11. Filippi (Schaus), 31. De. Kazionov
Minsk – Toljatti 2:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Lisovec (Matěruchin), 27. Howden (Fontaine, Skille)
Dynamo Moskva – Čeljabinsk 1:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 50. Alexejev – 13. Szczechura (Bailen, Peňkovskij), 14. Gynge (Polygalov, Szczechura), 23. Polygalov (Kravcov, Peňkovskij), 60. Rybakov
Petrohrad – Jekatěrinburg 6:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Kovalčuk (N. Gusev), 5. Barabanov (Kovalčuk, Čudinov), 10. Barabanov (Dacjuk, Kovalčuk), 14. N. Gusev (Prochorkin, Rundblad), 30. N. Gusev (Rundblad, Zubarev), 31. Kovalčuk (Barabanov, Dacjuk) – 14. Paré (Trjamkin), 51. Ščemerov (Pestunov, Česalin)
Havlíčkův Brod – David Servis 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Přidal (Třetina, Havlík), 15. Třetina (TS), 19. Voříšek (Kulhánek, Vala), 25. T. Semrád (Endál, Ludvík), 34. Přidal (T. Semrád, Třetina), 50. Voříšek (Šuhaj, Kulhánek), 54. T. Semrád (Vašíček, Přidal)
Písek – Mor. Budějovice 3:4
18:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 15. Rod (Červinský), 44. Pouch (Koupal, Ciboch), 58. Hřebíček (Hanus, Doktor) – 10. Pucher (Havel, Kabelka), 15. Kusý (Pelikán, Sobotka), 30. Havel (Pucher, Horký), rozh. náj. Kusý
Tábor – Pelhřimov 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Matušík (Urbanec, Černý), 16. Prokeš (Andres), 29. Andres (Prokeš), 32. Heřman (Matušík), 53. Heřman (Andres, Prokeš), 59. Matušík – 2. Hadrava (Adam, Kamenski), 20. Plachý (Kopic, Vysloužil), 46. Kamenski (Martin Hadrava, Marek Hadrava)
Klatovy – Nymburk 2:1
18:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 16. Uhlík (Jonák, Topinka), rozh. náj. Vracovský – 19. Kříž (Josefus)
Žďár n/S – Kolín 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Štěpánek (Kunstmüller), 38. Beneš (Gregar), 47. Beneš – 31. Zumr (Morkes, Pýcha), 52. Panna (Kadlec, Hanzl)
Skalica – Prešov 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Horváth (Vereš, Hujsa), 25. Jarolín (Okoličány, Jurák), 60. Horváth (Škápik, Hujsa) – 43. Oško (Bylina, Pavúk), 46. Šimčák (Baláž)
Spišská N. Ves – Nové Zámky B 9:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Adamčík (Nagy, Mikula), 7. Nagy (Adamčík, Bdžoch), 16. Ferleťák (Findura, Vartovník), 27. Štrauch (Lesňák), 34. Lesňák (Zwick, Štrauch), 35. Ferleťák (Vartovník, Osuský), 43. Osuský (Lesňák), 51. Vartovník (Ferleťák, Findura), 51. Mikula (Nagy, Šterbák) – 9. Hain (Rehák, Šimek), 38. Trávniček (Rehák, Novák)
Dubnica – Trnava 7:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kluka (Nemček, Rehák), 20. Nemček (Bednár, Švec), 27. Kluka (Rehák, Nemček), 36. Kluka (Hegyi), 36. Ďuriš (TS), 41. Kluka (Hegyi, Nemček), 56. Hegyi (Kluka) – 27. Róth (Valent), 60. Ftáčnik (Mikeš, Brzák)
Topoľčany – Michalovce 0:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Fajčák (Kolba, Linet), 8. Hančák (Solomonchak, Cútt), 45. Hamráček (Borov, Cvengroš)
Bratislava Capitals – Pov. Bystrica 4:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Klučiar (Novák), 33. Mucha (Vidovič), 35. Podhradský (Miklík, Ručkay), 46. Miklík (Podhradský, Mucha) – 54. Hrušík (Zlocha), 55. Koleda (Dolinajec)