Švýcarsko – Slovensko 2:1
15:30, konec (7. - 8.)
Branky a nahrávky: 30. S. Schmid, 48. Pena Triana (Moser) – 3. Okuliar (Bučko, Sarvaš)
Finsko – USA 3:4
15:30, po prodl. (5. - 6.)
Branky a nahrávky: 8. Aaltonen (Utunen, Tanus), 22. Kotkaniemi (Kupari, Tanus), 60. Ranta (Aaltonen) – 15. Hall (Drury), 27. Jenkins (Drury), 41. Hall (Drury), 63. Donovan (McLaughlin, Hain)
Švédsko – Kanada 1:4
19:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 40. Wernblom (Ginning, Johansson) – 36. Thomas (Addison, Merkley), 49. Noel (McBain, McIsaac), 58. Groulx (Veleno, Smith), 60. Dudas (Groulx)
Rusko – Česko 1:2
19:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 7. Ďaděňkin (Cybin) – 13. Jeník (Zábranský), 23. Lauko
Třinec – Vítkovice 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Adamský (Polanský, Petružálek), 48. Růžička (Marcinko) – 22. Kucsera, 35. Hrbas (Káňa), 45. Tybor (Roman, Kucsera), 60. Zdráhal
Motor ČB – J. Korea 9:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Dostálek (Novák M., Pavlin), 8. Galamboš (Pýcha, Novák M.), 10. Galamboš (Novák M., Pavlin), 20. Galamboš, 31. Čermák (Kutlák), 40. Čermák (Crowder), 42. Novák M. (Galamboš, Dostálek), 49. Čermák (Fillman), 58. Fillman (M., Galamboš) – 5. Kim Ki Sung
Chomutov – Fischtown Pinguins 2:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 40. Koblasa (Růžička, Tomeček), 49. Havel (Valach, Růžička) – 8. Nehring (Urbas, Maschmeyer Brock), 13. Lavallee (Nehring, Bergman), 29. Nehring (Newbury), 50. Hooton (Bergman), 51. Dejdar (Moore, Newbury)
Havlíčkův Brod – Písek 10:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Spratek (Homola), 10. Ludvík (Beneš), 19. Beneš (Veverka, Ludvík), 37. Chlubna (Vala, Kuchta), 40. Hoskovec (Šuhaj, Krejčí), 41. Chlubna (Ludvík, Kuchta), 42. Šuhaj, 42. Szilva (Vašíček, Krejčí), 50. Szilva (Šuhaj), 52. Voženílek (Beneš) – 16. Koutenský (Polata), 35. Bárta, 45. Ciboch (Jiřinec, Červinský)
EC-KAC – Banská Bystrica 5:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Bischofberger, 5. Harand, 8. Ganahl, 21. Brucker, 48. Lundmark – 25. Valent, 50. Brittain, 54. Belluš
K. Vary – Mladá Boleslav 3:2
15:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 9. Novotný (Křemen, Tureček), 41. Holub (Křemen, Stejskal), rozh. náj. Šťastný – 38. Moravčík (Šípek, Červenka), 45. Dotter (Moravčík)
Jihlava – Düsseldorf 2:3
17:45, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Veleba (Rašín), 12. Trávník (Najman) – 2. Volkmann (Schulz), 17. Volkmann, 65. Volkmann (Schultz)
Šumperk – Vítkovice 4:2
16:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 29. Sedlák (Fischer, Vymazal), 35. Novosad (Králík, Šťáva), 46. Vachutka (Vymazal), 58. Ostřanský (Cink) – 27. Raška, 44. Raška (Klus)
Jastrzębie – Osvětim 2:4
19:15, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 31. Swierski (Zajic, Wrobel), 37. Kominek – 5. Piotrowicz (Daneček), 22. Bezuška (Kowalowka, Daneček), 23. Gebczyk (Wanat), 29. Vosátko
Ústí n/L – Liberec 1:5
10:25, konec
Branky a nahrávky: 25. Hejduk (Macek) – 6. Gajda (Rossmy), 10. Šťovicek (Hladík), 17. Jonák (Buschka), 25. Lasser (Gajda), 40. Pojsl (Jonák)
Poruba – Šumperk 0:8
12:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Burda (Kubíček, Netolický), 17. Polách (Mácha), 20. Holub (Kučera, Kubíček), 36. Kaplan (Polách, Kubíček), 37. Kesler (Mácha), 38. Píchal (Netolický, Seidengianz), 39. Kubíček (Křivohlávek, Horký), 45. Polách (Kesler)
Ústí n/L – Drážďany 9:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Weis (Costa), 12. Pavlíček, 16. Pavlíček (Hampl), 18. Tot (Gašpar), 21. Costa (Weis), 23. Čermák (Kaše), 36. Krocker, 39. Weis (Polata), 57. Pavlíček – 37. Quadze (Jantsch), 49. Jan Erik Schmitd (Spezia), 53. Tot (Čermák, Gašpar)