Třinec – Olomouc 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Jank (Dravecký, Roth), 34. Kreps (Krajíček, Rákos), 37. Irgl (Adamský, M. Doudera) – 49. Holec (Rašner, Škůrek), 56. J. Galvas
Litvínov – Kometa Brno 5:3
17:20, konec
Branky a nahrávky: 27. K. Pilař (Sörvik), 39. Martynek, 49. J. Černý (R. Hanzl), 54. M. Hanzl (R. Hanzl), 60. K. Pilař (Gerhát, M. Hořava) – 3. M. Kvapil (M. Erat, O. Němec), 20. Nečas (H. Zohorna), 35. R. Zohorna (Vondráček, Dočekal)
Plzeň – Mladá Boleslav 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 58. P. Kadlec (D. Kubalík, Stach) – 13. Hyka, 42. Urban (Látal, Hrdinka)
K. Vary – Vítkovice 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Flek (Kindl), 11. Gríger (Mullane, Tomáš Dvořák), 53. V. Tomeček (Mullane) – 15. Balán (Szturc), 24. Klok (Tybor, D. Květoň), 37. Szturc, 38. D. Květoň (O. Roman, Klok), 43. Szturc
Pardubice – Chomutov 4:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. P. Sýkora (Rolinek, Ščotka), 21. Rolinek (Trončinský, Špirko), 25. Bárta (Chaloupka), 29. P. Sýkora (Trončinský) – 10. Poletín, 17. Huml (Vondrka), 25. Skokan (V. Růžička, Valach), 29. Huml, 33. Valach (Vondrka, Flemming), 37. Kämpf (Poletín), 53. Mrázek (Huml, Rutta)
Sparta – Mountfield HK 2:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 9. P. Vrána (J. Hlinka, Řepík), 13. Klimek (Kalina, Buchtele) – 8. Nedvídek (R. Pavlík, Gregorc), 40. T. Knotek (Jaroslav Bednář), 43. Pláněk (Nedvídek, R. Pavlík), 46. T. Knotek (Jaroslav Bednář, Gregorc), 58. Jarůšek
Vsetín – SHK Hodonín 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Luka (Jeník, Kucharczyk), 26. Šilhavý (Čuřík, Čech), 40. Hořanský (Čuřík, Šilhavý), 60. Kucharczyk (Šilhavý, Hryciow) – 12. Kadlec (Pokorný P., Kužílek), 38. Vaněk (Haloda M.)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Varga Mir. (Dudek, Pořický), 20. Pořický (Studený, Hajda), 27. Varga Mir. (Pořický), 35. Andris (Baroš, Fojtík), 48. Hajda (Varga Mir., Dudek), 60. Brunec (Dvořák) – 22. Ollender (Krutil), 57. Ollender (Krutil)
Šumperk – Nový Jičín 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Drtil (Vymazal), 33. Drtil (Matějka, Sedlák), 36. Králík (Langr), 47. Janota (Langr), 48. Sedlák (Sedláček, Novosad), 60. Vymazal – 5. Bednář (Kocián), 42. Chvostek (Zdeněk, Slovák II), 49. Kocián
Technika Brno – Poruba 2011 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Stehlík (Bustin), 26. Čtvrtníček (Brzobohatý, Švaňhal), 59. Stehlík (Čtvrtníček, Bustin) – 7. Puzič (Illéš, Dresler), 19. Puzič (Sedlář), 39. Ballner (Piecha), 44. Illéš (Jáchym)
Kobra – Jablonec n/N 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Jedlička (Šteiner, Verbík J.), 41. Verbík J. (Jakeš, Jedlička), 46. Tuma, 58. Jedlička (Jakeš, Antončík) – 11. Frk (Zeman), 55. Nevyhoštěný (Bříška)
Klášterec nO – Vrchlabí 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Hrdlička (Šmejc, Vrtek), 30. Mála (Charousek, Páleník) – 21. Filip (Procházka), 28. Čurda (Urban, Jandejsek), 43. Šťastný, 55. Bláha (Maďar, Jirků)
Sokolov – Děčín 0:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Faigl (Vacek), 24. Chmel (Navarra), 32. Macek (Chmel), 40. Zika (Oliverius), 42. Macek (Navarra, Zdvořáček), 48. Zika (Oliverius)
New Jersey – Colorado 3:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Zacha (Noesen, Josefson), 29. A. Greene (Zajac), 37. Palmieri (Hall) – 27. Barberio (Landeskog, Rantanen), 39. Grigorenko (Duchene)
Pittsburgh – Vancouver 4:0
01:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Malkin (Määttä, Daley), 43. Guentzel (Crosby, Dumoulin), 55. Kessel (Malkin, S. Wilson), 59. Cullen (Bonino, Letang)
Toronto – NY Islanders 7:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Leivo, 20. Kadri (N. Zajcev, W. Nylander), 30. W. Nylander (Kadri, R. Polák), 46. Matthews (Komarov, Leivo), 48. Bozak (J. van Riemsdyk, Marner), 52. Matthews (Co. Brown), 56. Hunwick (Leivo, Ben Smith) – 37. Chimera (TS)
Ottawa – Buffalo 2:3
01:39, konec
Branky a nahrávky: 15. B. Ryan (E. Karlsson, Claesson), 35. Phaneuf (B. Ryan) – 1. R. O'Reilly (Okposo, Falk), 41. Moulson (Reinhart, Eichel), 48. Ju. Bailey (McCabe, Ristolainen)
Winnipeg – Dallas 5:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Laine (Copp, Scheifele), 28. Armia (Matthias, Postma), 55. Laine (Scheifele), 59. Wheeler, 59. Laine (Scheifele, Morrissey) – 29. Ja. Benn (Spezza, Seguin), 34. Seguin (Klingberg, Ja. Benn)
Edmonton – Arizona 5:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Draisaitl (Lucic, Klefbom), 24. Hendricks (Letestu, Pakarinen) (TS), 31. Letestu (McDavid, Draisaitl), 43. Klefbom (Slepyšev, Draisaitl), 47. Maroon (McDavid, Klefbom) – 11. Jooris (Ekman-Larsson, Martinook), 24. Hanzal (Domi, Vrbata)
Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Peňkovskij (Kolcov), 55. Szczechura (Jakuceňa, Kručinin) – 29. Mozjakin (Lee, Zaripov)
HC Slovan – Záhřeb 7:5
19:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Plastino (Chipchura, Jeglič), 14. Bačík (Rosandić), 18. Lušňák (Šťastný, Skalický), 23. Skalický (Šťastný), 42. Chipchura (Jeglič, Plastino), 52. Starosta (Jeglič, Plastino), 54. M. Hlinka (Taffe, Cheechoo) – 34. A. Giroux (Katic), 47. A. Giroux (Arkalov), 55. Kozák (Katic), 56. A. Giroux (Lessio, Perkovich), 58. Perkovich (Lessio, Katic)
Villach – Znojmo 3:6
19:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Hunter (Wehrs, Locke), 17. Urbas (Mühlstein, Bacher), 21. Verlič (Urbas, Locke) – 2. Lakos (Podešva, Pucher), 13. Csamangó (Bořuta, Šeda), 20. Yellow Horn (Plíhal, Bartoš), 26. Lattner, 52. Beroun (Stehlík, Pucher), 57. Vodný (Stehlík)
Mor. Budějovice – Pelhřimov 8:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Havel (Mikeš), 9. Nováček (Mikeš, Šťáva), 18. Horký (Matějka, Rytnauer), 27. Šťáva (Mikeš, Salát), 29. Šťáva (Mikeš, Nováček), 29. Lupač (Horký, Peroutka), 40. Šurý (Šťáva), 56. Horký (Bulín, Matějka) – 32. Všetečka (TS)
Nymburk – Kolín 2:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 46. Barbora (Hes, Bičiště), 54. Barbora (Bičiště)
Jihlava – Sparta 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Vala (Rašín, Kadleček), 37. Kadleček (Vala), 55. Vála (Vrátný, Adam) – 24. Šišolák (Schwamberger, Hanuš), 33. Kropáček (Arnošt, Dani), 41. Hanuš, 53. Kropáček (Arnošt, Haš)
Kometa Brno – HC Plzeň 4:3
17:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 11. Frydrych (Kowalczyk), 34. Mlčák (Frydrych), 54. Svoboda (Střondala, Petr Krejčí I.), rozh. náj. Matula – 9. Kovařík (Přikryl, Matiášek), 16. Staněk (Roubal), 57. Eret (Pour, Roubal)
Ústí n/L – Kladno 2:10
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Tůma (Dohnal, Tůma), 49. Tůma (Tůma, Šešina) – 13. Funk (Hasil), 19. Karásek (Flachs), 23. Hasil (Srbek, Urban), 26. Bernat (Flachs), 33. Klíma (Bernat), 36. Srbek (Urban, Hasil), 51. Karásek (Bernat), 53. Urban (Flachs), 60. Kulma (Staněk), 60. Hasil (Karásek)
Michalovce – Spišská N. Ves 7:2
17:00, konec (série 2:0)
Branky a nahrávky: 4. Banovský (Giľák, Cútt), 10. Banovský (Cútt, Giľák), 36. Drotár (Ščurko), 39. Vorobjev (Drábek, Ščurko), 40. Mráz (Cútt), 48. Banovský (Cútt, Giľák), 54. Giľák (Banovský) – 34. Vaic (Šterbák, Vartovník), 55. Lesňák (Štefanka, Vantroba)
Prešov – Pov. Bystrica 6:1
18:00, konec (série 2:0)
Branky a nahrávky: 8. Jokeľ (Abdul, Šimčák), 15. Kokavec (Prokop, Obšut), 28. Mikolášek (Solomončak, Bylina), 47. Kokavec (Chalupa, Šimčák), 57. Šimčák (Abdul, Baláž), 60. Abdul (Kokavec, Šimčák) – 40. Hriňa (Kubiš, Stanislav)
Detva – Trnava 2:1
18:00, konec (série 2:0)
Branky a nahrávky: 24. Říha (Srnka, Gachulinec), 25. Žilka (Šimon) – 48. Schmidt (Jurák, Reho)
Skalica – Topoľčany 4:3
18:00, po prodl. (série 2:0)
Branky a nahrávky: 20. Dvonč (P. Kotzman, Grman), 34. Škápik (Horváth, Vereš), 42. Vaškovič (Škápik, Horváth), 67. Vaškovič (Škápik) – 19. Podstavek (Hain), 39. Tábi (Nemček, Ďurčo), 44. Pekarčík (Nitriansky, Dobrý)
Engineers Prague – Paneuropa 3:5
19:55, konec
Branky a nahrávky: 17. Kratochvíl (Zilcher, Potocký), 20. Kratochvíl (Zilcher, Hupka), 29. Kopečný (Ujfaluši, Vostracký) – 16. Tarabík (Guryča, Barták), 27. Barták (Szabó, Jurjak), 31. Guryča (Mlynčár, Tarabík), 51. Pribula (Guryča, Mlynčár), 60. Guryča (Mlynčár)
Náchod – Jaroměř 4:2
18:00, konec (SF, série 3:0)
Branky a nahrávky: 10. Havrda (Ježek), 12. Zeman (Vondřejc), 39. Kodym (Ježek), 41. Havrda – 38. Bujňák (Čtvrtečka), 49. Čtvrtečka
Dvůr Králové n. L. – Hronov 8:1
18:00, konec (SF, série 2:1)
Branky a nahrávky: 9. Lelka (Sedláček), 11. Luštinec (Čáp), 24. Luštinec, 28. Ježek (Luštinec), 30. Hamerský (Luštinec), 32. Fořt (Karlík), 39. Fořt (Veselý), 46. Fořt (Hamerský, Veselý) – 5. Šejnoha (Petr)
HC Varnsdorf – Č. Lípa 0:0
18:30, zrušeno
Litomyšl – Moravská Třebová 4:6
18:30, konec (ČF, série 1:3)
Branky a nahrávky: 10. Kovář (Budina, Musil), 31. Barkoči (Švec), 34. Dvořák, 46. Procházka (Fajfr) – 1. Duba (Polák), 2. Kobza (Aulehla), 26. Řehulka (Duba), 29. Aulehla (Rosendorf, Turek), 50. Aulehla, 52. Ministr
BK Havlíčkův Brod B – Česká Třebová 5:2
18:30, konec (ČF, série 2:2)
Branky a nahrávky: 12. Bušek (Nguyen), 16. Cejpek (Kříž), 22. Cejpek (Szilva), 49. Szilva (Kříž, Hynek), 60. Pecen (Kříž, Nguyen) – 10. Stehno (Kavalír), 44. Škvor (Zítka, Fink)
Polička – Chotěboř 11:4
20:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Štěrba (Boháček), 19. Dvořák, 23. Pazourek (Máša), 28. Vostřel (Klíma), 31. Hejtmánek (Máša), 34. Vostřel (Cik), 36. Klíma (Vostřel), 45. Boháček (Vyskočil), 47. Cik (Jindra, Vyskočil), 56. Zobač, 59. Boháček (Vostřel) – 3. Svoboda (Mašek), 8. Svoboda (Hajšman), 22. Vácha (Musílek), 46. Hospodka (Mašek, Musílek)
Uničov – Velká Bíteš 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Dobrý (Handl, Fryč), 21. Kavulič (Žajgla), 59. Dobrý – 17. Pospíšil (Pospíšil), 25. Šidák (Šíma, Trnka), 31. Trnka (Touška), 41. Vojáček (Touška)