Menu
Přepnout na starou (nestreamovanou) verzi

Motorsport »

Formule 1

08:10, konecVítěz: D. Ricciardo (Red Bull)

Hokej »

Euro Hockey Challenge

17:00, konec

Generali play off Tipsport extraligy

16:00, konec (Fin, série 1:1)

Baráž o extraligu

16:00, po s.n. (3:2) (9)

16:00, po s.n. (0:2) (9)

Turnaj čtyř (U16)

11:00, konec

Kvalifikace o WSM ligu

17:00, konec (6)

Play-off NHL

*21:00, konec (ČFV, série 2:0)

02:00, konec (ČFV, série 2:0)

04:45, konec (ČFZ, série 0:2)

21:20, konec (ČFV, série 1:2)

Mistrovství světa - 2. Divize, sk. B

13:00, konec

16:30, konec

20:00, konec

Bauer Brno Fair City Showcase (Divize AAA Elite)

08:00, konec

09:15, konec

10:30, konec

12:15, po s.n.

13:30, konec

14:45, před zápasem

16:00, konec

Bauer Brno Fair City Showcase (Divize AAA/AA)

08:30, konec

09:45, konec

11:00, konec

11:45, po prodl.

13:00, konec

14:21, konec

15:30, konec

Fotbal »

HET liga

18:00, konec (24)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

13:30, konec

15:00, konec

Juniorská liga – O titul

11:00, konec (2)

13:00, konec (2)

Juniorská liga – O umístění

11:00, konec (2)

Celostátní liga staršího dorostu

10:30, konec (25)

10:30, konec (25)

Celostátní liga mladšího dorostu

12:45, po penal. (3:4) (25)

12:45, konec (25)

Česká fotbalová liga

15:00, po penal. (4:5)

17:00, po penal. (4:5)

17:00, po penal. (5:4)

17:00, po penal. (6:5)

17:00, konec

Moravskoslezská fotbalová liga

10:15, konec

Anglická Premier League

14:30, konec

17:00, konec

Skotský FA Cup

15:30, konec (SF)

Španělská Primera Division

12:00, konec

16:15, konec

18:30, konec

20:45, konec

Německá Bundesliga

15:30, konec

18:00, konec

Italská Serie A

12:30, konec

15:00, konec

15:00, konec

15:00, konec

18:00, konec

20:45, konec

Francouzská Ligue 1

15:00, konec

17:00, konec

21:00, konec

Slovenská Fortuna liga

sk 14:45, konec (O titul)

Slovenská 2. liga

sk 10:30, konec

sk 10:30, konec

sk 16:30, konec

Nizozemská Eredivisie

12:30, konec

14:30, konec

14:30, konec

16:45, konec

Belgická liga

14:30, konec (O EL)

18:00, konec (O titul)

20:00, konec (O EL)

Portugalská Primeira Liga

17:00, konec

19:00, konec

21:15, konec

Rakouská Bundesliga

16:30, konec

19:00, konec

Ruská Premier Liga

13:00, konec

15:30, konec

18:00, konec

Polská Ekstraklasa

15:30, konec

18:00, konec

1.B třída

11:00, konec

Házená »

Extraliga mužů

10:30, konec (ČF, série 2:0)

15:30, konec (ČF, série 2:0)

17:00, konec (ČF, série 2:0)

18:00, konec (ČF, série 2:0)

MOL liga žen

sk 15:00, konec

Florbal »

Play-down Extraligy žen

14:00, konec (2, série 4:3)

Volejbal »

Mistrovství Evropy do 18 let

18:20, konec (Fin)

Hokejbal »

CROSSDOCK extraliga (CZ)

11:00, konec (16)

Play-off Extraligy (SK)

sk 11:00, konec (série 1:3)

sk 13:00, konec (série 3:1)

Basketbal »

NBA

02:00, konec (ČFV, série 1:0)

04:30, konec (ČFZ, série 0:1)

19:00, po prodl. (ČFV, série 1:0)

21:30, konec (ČFV, série 0:1)

Další »

Cyklistika

sk 13:30, konecVíťaz: Michael Valgren (Astana)