Menu
Přepnout na starou (nestreamovanou) verzi

Fotbal »

Evropská liga

17:00, konec (OF, 1.z. 0:3)

19:00, po prodl. (OF, 1.z. 0:2)

19:00, konec (OF, 1.z. 1:3)

19:00, konec (OF, 1.z. 1:2)

19:00, konec (OF, 1.z. 2:2)

21:05, konec (OF, 1.z. 2:0)

21:05, konec (OF, 1.z. 2:1)

21:05, konec (OF, 1.z. 1:0)

Celostátní liga staršího dorostu

10:30, konec

10:30, konec

11:00, konec

11:00, konec

11:00, po penal. (3:1)

13:00, konec

13:15, konec

Celostátní liga mladšího dorostu

12:45, konec

12:45, konec

13:15, konec

13:15, konec

13:15, po penal. (3:2)

15:15, konec

15:30, konec

Další »

Losování soutěží

11:00, konec

Biatlon

12:00, konecVítěz: A. Kuzminová (SVK)

14:45, konecVítěz: H. L'Abee Lund (NOR)

Tiskové konference

13:00, konec

Sjezdové lyžování

10:45, konecVítěz: S. Goggiaová (ITA)

12:00, konecVítěz: V. Kriechmayr (AUT)

Paralympijské hry

01:30, konec

Skoky na lyžích

17:00, konecVítěz: K. Stoch (POL)

Šipky

20:15, konec7:1 (7)

20:55, konec6:6 (7)

21:35, konec2:7 (7)

22:20, konec3:7 (7)

22:43, konec6:6 (7)

Tenis »

WTA Indian Wells (tvrdý povrch)

04:48, konec | 6:2, 6:3 (ČF)

Hokej »

Paralympiáda - sledge

04:00, konec (SF)

12:00, konec (SF)

Generali play off Tipsport extraligy

16:00, po s.n. (2:3) (ČF, série 0:1)

18:00, po prodl. (ČF, série 1:0)

Reprezentace žen do 16 let

16:00, konec

NHL

00:00, po s.n. (2:0)

01:00, po prodl.

02:30, po prodl.

03:00, konec

03:15, konec

DHL Extraliga juniorů

15:30, konec (NSB)

16:00, po prodl. (NSB)

17:30, po prodl. (Umíst.)

18:00, konec (NSA)

18:00, konec (Umíst.)

18:00, konec (Umíst.)

18:15, konec (NSA)

ELIOD extraliga mladšího dorostu

15:00, konec (D)

15:00, konec (D)

15:00, konec (A)

15:25, konec (C)

15:45, konec (E)

16:10, konec (C)

17:00, konec (C)

17:00, konec (E)

17:00, konec (B)

17:15, konec (B)

17:30, konec (A)

18:00, konec (D)

18:00, po s.n. (3:2) (E)

Tipsport Liga (SR) play-off

sk 18:00, konec (ČF, série 1:0)

sk 18:00, konec (ČF, série 0:1)

EUHL play-off

20:00, po prodl. (ČF, série 0:1)

Další »

Volejbal »

Play-off extraligy mužů

17:00, konec (P, série 1:1)

19:00, konec (P, série 0:2)

Futsal »

Generali Cup

19:00, konec

Basketbal »

NBA

00:00, konec

01:00, po prodl.

03:00, po prodl.

03:30, konec