Menu
Přepnout na starou (nestreamovanou) verzi

Fotbal »

HET liga

15:00, konec (20)

15:00, konec (20)

17:15, konec (20)

Fortuna národní liga

11:00, konec

Juniorská liga – Čechy

10:15, konec

11:00, konec

11:00, konec

Juniorská liga – Morava

10:30, konec

11:00, konec

Česká fotbalová liga

10:15, konec

14:30, po penal. (5:3)

14:30, konec

Anglická Premier League

14:30, konec

17:00, konec

Španělská Primera Division

12:00, konec

16:15, konec

18:30, konec

20:45, konec

Německá Bundesliga

15:30, konec

18:00, konec

Italská Serie A

12:30, konec

15:00, konec

15:00, konec

15:00, konec

15:00, konec

15:00, konec

18:00, konec

20:45, konec

Francouzská Ligue 1

15:00, konec

17:00, konec

21:00, konec

Slovenská Fortuna liga

sk 15:20, konec (O titul)

Slovenská 2. liga

sk 10:30, konec

sk 14:30, odloženo

sk 14:30, odloženo

Nizozemská Eredivisie

12:30, konec

14:30, konec

14:30, konec

16:45, konec

Belgická liga

14:30, konec

14:30, konec

14:30, konec

14:30, konec

14:30, konec

14:30, konec

14:30, konec

14:30, konec

Portugalská Primeira Liga

12:45, konec

17:00, konec

19:00, konec

21:15, konec

Rakouská Bundesliga

16:30, konec

Ruská Premier Liga

12:00, konec

14:30, konec

17:00, konec

Polská Ekstraklasa

15:30, konec

18:00, konec

Házená »

MOL liga žen

17:00, konec

17:00, konec

Další »

Biatlon

13:30, konecVítěz: J. Eberhard (AUT)

16:10, konecVítěz: V. Hinzová (GER)

Cyklistika

sk 11:30, konecVíťaz: Adam Yates (MTS)

Sjezdové lyžování

10:30, konecVítěz: K. Jansrud (NOR)

Paralympijské hry

01:30, konec

Skoky na lyžích

14:20, konecVítěz: D.A. Tande (NOR)

Běh na lyžích

11:45, konecVítěz: M. Bjørgenová (NOR)

Tenis »

WTA Indian Wells (tvrdý povrch)

19:04, konec | 6:2, 6:2 (3)

19:09, konec | 2:6, 4:6 (3)

21:01, konec | 5:7, 7:5, 3:6 (3)

Hokej »

Paralympiáda - sledge

04:00, konec

07:30, po prodl.

11:00, konec

Play-out extraligy

15:30, konec (3)

15:30, konec (3)

Play-off 2. liga, skupina Východ (ČR)

17:00, konec (P, série 3:2)

NHL

*22:00, konec

*22:00, konec

01:00, konec

01:00, po s.n. (2:1)

02:15, po s.n. (1:2)

04:00, konec

17:30, konec

Extraliga staršího dorostu

12:00, konec (OUP)

13:35, po prodl. (OUP)

Play-out extraligy st. dorostu

12:00, konec (Udr.)

12:30, konec (Udr.)

13:00, konec (Udr.)

ELIOD extraliga mladšího dorostu

16:00, konec (C)

Tipsport Liga (SR)

sk 17:00, konec

sk 17:00, konec

sk 17:00, konec

sk 17:00, po prodl.

sk 17:00, konec

Liga staršího dorostu

17:00, konec (Nad.)

Š.L.A.H. NEW CUP

09:15, konec (19)

17:45, konec (19)

19:25, konec (19)

Další »

Florbal »

Play-off Tipsport Superligy

16:00, konec (ČF, série 2:0)

17:00, konec (ČF, série 1:1)

18:00, po s.n. (3:1) (ČF, série 1:1)

19:25, konec (ČF, série 2:0)

Play-down Tipsport Superligy

17:00, konec (1, série 2:0)

17:00, konec (1, série 1:1)

Play-off Extraligy žen

14:00, konec (ČF, série 2:0)

15:00, konec (ČF, série 2:0)

15:00, konec (ČF, série 2:0)

16:00, konec (ČF, série 2:0)

Play-down Extraligy žen

15:00, konec (1, série 2:0)

17:00, konec (1, série 2:0)

Hokejbal »

CROSSDOCK extraliga (CZ)

11:00, po s.s.

Extraliga staršího dorostu

11:00, konec

1.NHbL

14:00, po s.s. (0:1)

Basketbal »

NBA

01:30, konec

02:30, konec

02:30, konec

04:30, konec

18:00, konec

20:30, konec

20:30, konec

21:00, konec

22:00, konec