Menu
Přepnout na starou (nestreamovanou) verzi

Tenis »

ATP Rotterdam (krytý tvrdý povrch)

12:35, zrušeno | (ČF)

19:41, konec | 4:6, 6:1, 6:1 (ČF)

WTA Dauhá (tvrdý povrch)

20:14, skreč Görgesová | 6:4, 2:1; 0-0 (ČF)

Hokej »

Olympijské hry - muži

04:10, konec (B)

08:40, konec (B)

13:10, konec (C)

13:10, konec (C)

Turnaj pěti (U19)

14:30, konec

18:00, konec

Reprezentace do 18 let

*21:30, konec

21:30, konec

Reprezentace do 17 let

18:00, konec

Turnaj čtyř (U16)

14:30, konec

18:00, po s.n. (2:1)

Reprezentace žen

15:30, konec

Reprezentace žen do 16 let

16:45, konec

NHL

01:00, konec

01:00, konec

01:00, konec

01:30, konec

01:40, po prodl.

02:00, konec

02:10, konec

02:30, konec

03:00, konec

04:00, konec

04:30, konec

Turnaj Vladimíra Dzurilly

sk 17:00, konec

ELIOD extraliga mladšího dorostu

17:00, konec (A)

Přípravné zápasy

18:30, po s.n. (1:0)

Další »

Fotbal »

FA Cup

20:45, konec (OF)

21:00, konec (OF)

Španělská Primera Division

21:00, konec

Německá Bundesliga

20:30, konec

Francouzská Ligue 1

20:45, konec

Nizozemská Eredivisie

20:00, konec

Belgická liga

20:30, konec

Portugalská Primeira Liga

21:30, konec

Polská Ekstraklasa

18:00, konec

20:30, konec

Přípravný zápas

15:00, konec

Házená »

MOL liga žen

sk 18:00, konec

Futsal »

VARTA futsal liga

19:30, konec

20:00, konec

20:00, konec

20:00, konec

20:00, konec

20:30, konec

Další »

Zimní olympijské hry

01:05, konec

Zimní olympijské hry - Běh na lyžích

07:00, konecVítěz: D. Cologna (SUI)

Zimní olympijské hry - Alpské lyžování

02:00, konecVítěz: W. Holdenerová (SUI)

03:00, konecVítěz: M. Mayer (AUT)

05:15, konecVítěz: F. Hansdotterová (SWE)

Zimní olympijské hry - Skoky na lyžích

13:30, konecVítěz: R. Johansson (NOR)

Zimní olympijské hry - Rychlobruslení

12:00, konecVítěz: E. Visserová (NED)

Zimní olympijské hry - Krasobruslení

02:00, konecVítěz: J. Hanju (JPN)

Zimní olympijské hry - Snowboard

02:00, konecVítěz: E. Samková (CZE)

04:15, konecVítěz: M. Moioliová (ITA)

Zimní olympijské hry - Skeleton

01:30, konecVítěz: J. Sungbin (KOR)

12:20, konecVítěz: J. Loellingová (GER)

Zimní olympijské hry - Akrobatické lyžování

12:00, konecVítěz: H. Huskovová (BLR)

Zimní olympijské hry - Curling

01:05, konec

06:05, konec

12:05, konec

Tiskové konference

sk 14:00, konec

Šipky

*21:30, konec4:7 (3)

Basketbal »

NBA

02:00, konec

03:00, konec